Pod Wydmą Dąbkowice

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Strona główna O ośrodku Pokoje Atrakcje okolicy Kontakt i lokalizacja
 

Oferta dla wędkarzy

Chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę turystyczną skierowaną przede wszystkim do społeczności wędkarskiej. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na nasz Ośrodek, gdyż jest on uznawany w lokalnym środowisku wędkarskim za jeden z lepszych obiektów i miejsc przeznaczonych do wypoczynku nad wodą.

Jest tu niecodziennie ze względu na nietypową lokalizację, a mianowicie dojście do jeziora to jakieś 10m od najbliższego domku, zaś zejście na plażę, nad morze jest bezpośrednio z naszego Ośrodka. Dzięki temu mają Państwo możliwość wędkowania na dwóch akwenach przebywając w jednym miejscu w tym samym czasie. Mierzeja, na której się znajdujemy leży pomiędzy pasem nadmorskim a Jeziorem Bukowo, które jest znane z bogatych zasobów rybnych: przede wszystkim Węgorz i Sandacz. Warto nadmienić, że przed wojną była tu osada rybacka, której mieszkańcy trudnili się odławianiem węgorza w celach zarobkowych i do dziś jest to jedna z królujących ryb w tym akwenie. Ponadto, jezioro w odległości 1 km od naszej posesji łączy się z morzem kanałem, dzięki któremu można się przedostać łodzią z silnikiem na połowy wędkarskie na morzu, oczywiście na Dorsza! Dla chętnych jesteśmy w stanie zorganizować takie połowy. W naszym posiadaniu mamy dwie, trzy łodzie , w tym jedna 4m i silnik spalinowy, które są do pełnej dyspozycji naszych turystów bez dodatkowych opłat. Przy jeziorze znajduje się pomost, przeznaczony tylko dla wędkarzy. Na miejscu jest możliwość przechowania złowionych ryb w zamrażalniku lub też uwędzenia czy też usmażenia.

Dąbkowice są miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: las, jezioro, morze, dlatego warto tu się również wybrać z całą rodziną, której każdy członek bez wątpienia wypocznie i zregeneruje się w pełni. W szczególności polecamy wrześniowe wieczorne spacery przy zachodzie słońca…

wędkowanie Dąbkowice
wędkowanie Dąbkowice
wędkowanie Dąbkowice
wędkowanie Dąbkowice wędkowanie Dąbkowice wędkowanie Dąbkowice

Ośrodek jest czynny od kwietnia do października lecz ze względu na turystów w okresie wakacji szczególnie polecamy przyjazd poza sezonem, kiedy można w pełni rozkoszować się naturą i wszechogarniającą ciszą, gdyż do najbliższej miejscowości jest 5 km zaś w samych Dąbkowicach jest tylko nasz i sąsiedni ośrodek.

Przedstawiona przez nas oferta dotyczy miesiąca września tego roku. Proponujemy zakwaterowanie w domkach typu „Brda”. W domku jest kuchnia, łazienka, salon i dwie sypialnie. Cena całego domku we wrześniu dla 5 os. wynosi 200,00 zł za dobę. Istnieje możliwość negocjacji ceny w przypadku mniejszej ilości osób w domku . Domków na terenie ośrodka jest dziewięć w związku z czym istnieje możliwość organizacji pobytu grupowego z wcześniejszym porozumieniem i ustaleniem ceny, która dla dużej grupy zawsze będzie korzystniejsza.

W przypadku zainteresowania z Państwa strony jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu: 609 224 011 lub 607 819 584.

 


Polecamy

Dąbkowice wczoraj i dziś

taka ryba oferta dla wędkarzy

 
Ośrodek Wczasowy POD WYDMĄ
76-156 Dąbki, Dąbkowice 1-7
tel. 94 314 81 81 kom. 607 819 584
`